Arlight Aydınlatma Yeni Ofisinin Kapılarını Açtı

27 yıllık deneyimleri, idealleri, ışığın dokunuşuyla canlandıracağı tüm projeleri ve Arlight’a özgü her detayı Şişli Nurol Tower’a taşıdı.

12 Eylül tarihinde; Fagerhult Akademisi Yöneticisi Henrik Clausen’ın ve değerli sektör profesyonellerinin katılımıyla gerçekleştirilen sunum ardından, İstanbul boğazının büyülü atmosferi eşliğinde görkemli organizasyonla İstanbul Bölge Müdürlüğü açılışı gerçekleştirildi.

Modern mimari yaklaşımlar ile inşaa edilen yeni ofis; Arlight ve Fagerhult marka aydınlatma armatürleri kullanılarak hayata geçirildi.

Çeşitli otomasyon senaryoları kurgulanarak oluşturulan aydınlatma armatürleri sayesinde ziyaretçiler kontrol sistemleri ile ilgili de fikir edinebiliyor.

Yetkinliklerini sürekli geliştirilen, tüm iş ve hizmet süreçlerinde en üst standartları gözeten, paydaşlarına değer katarak sürdürülebilir büyüme sağlamak hedefiyle ilerleyen Arlight, yeni merkezinde de teknoloji ve insan odaklı yatırımlara öncelik tanıyarak dokunduğu her alanda kalıcı değerler yaratmak idealiyle çalışmalarını sürdürecek.