4
512
Önceki
Önceki

Arlight Aydınlatma ve Erzurum Valiliği İş Birliği ile Enerji Verimliliği Semineri Gerçekleştirildi

Sürdürülebilirlik ve inovasyon ilkelerini odağına alarak fonksiyonel aydınlatma çözümleri geliştiren Arlight Aydınlatma ve Erzurum Valiliği iş birliğiyle Enerji Verimliliği Haftası kapsamında; 11 Ocak 2023 Perşembe günü Erzurum’da “Enerji Verimliliğinde Yasal Zorunluluklar, Aydınlatma Sistemlerinde Tasarruf Potansiyeli ve İklim Değişikliğine Etkisi” semineri gerçekleştirildi.

Erzurum Vali Vekili Lokman Düzgün; enerji verimliliğine yönelik herkesin sorumlulukla hareket etmesi gerektiğini dile getirerek kamu kurumlarında, proje aşamasından itibaren enerji tasarrufuna odaklanılmasına ve tüm personelin farkındalığının artırılmasına dikkat çekti.

32
Önceki
Önceki

Seminerde konuşmacı olan Arlight Aydınlatma Genel Müdürü Saltuk Erdemli; sürdürülebilirliği destekleyen şirket vizyonu, verimlilik odaklı gelişmiş aydınlatma çözümleri ve karbon ayak izini en aza indirmeye yönelik hedef ve çözümlere dair değerlendirmelerde bulundu.

Erzurum Valiliği Enerji Yöneticisi Ahmet Uğurlu’nun da konuşma yaptığı seminerde; yasal mevzuatlar ele alındı. Arlight Aydınlatma kadrosunda yer alan Satış ve Pazarlama Uzmanı Semih Dizdar, Elektronik Ar-Ge Yöneticisi Erdem Durul ve Aydınlatma Tasarım Yöneticisi Gözde Taşan; seminer kapsamında enerji verimliliği üzerine sunum gerçekleştirdi. Sunumda; Enerji tasarruflu ürün grupları, armatür verimliliği, aydınlatma tasarımları ve otomasyon sistemlerine yer verilerek katılımcılar bilgilendirildi.