30 yıldır Ankara’daki üretim tesislerinde aydınlatmanın sanatsal yüzünü teknoloji ve tasarımdaki kabiliyetleriyle birleştiren Arlight, 2014 yılında yerel sektördeki liderlik deneyimini küresel pazara yön veren Fagerhult’un güçlü yapılanmasıyla birleştirdi.

İç ve dış aydınlatma çözümleri kategorisinde üretimden satış sonrası hizmetlere kadar pek çok kulvarda uzmanlığıyla tanınan Arlight, sektörel çeşitliliğini zenginleştirmek ve rasyonel büyüme hedeflerini daha da ileri taşımak için Aydınlatma Tasarım Ofisi, Akredite Laboratuvarı ve Ar-Ge Merkeziyle inovasyona ve farklılaşmaya dönük adımlar atmaktadır.

Yenilikçi ve fonksiyonel aydınlatma çözümleri geliştirme arzusuyla 10.000 m²’lik kapalı alanda ışığa hayat veren Arlight, 2020 yılında tüm üretim proseslerinde yalın üretim modelini, ekolojik ve ekonomik değerlere dayalı iş yapış biçimlerini benimseyerek faaliyetlerinden doğan kaynak israfının önüne geçmektedir.

Vizyonumuz;

Üstün ürün kalitesi, en iyi hizmet anlayışı ve sürdürülebilirlik adına sürekli inovasyon ile Türkiye'nin en önde gelen aydınlatma çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz;

İnsanı ve gezegenimizi kurumsal stratejilerimizin merkezine alarak geliştirdiğimiz aydınlatma çözümlerimizi, ülkemiz ve yakın coğrafyamızda profesyonel yaşam alanları ile buluşturmak.