Işığın Gücüyle Parlayan
Fikirlerimizle
Geleceği Aydınlatıyoruz!

Dizgi

1991 yılında lokal bazda ve sınırlı sayıda başladığımız üretimimizi; bugün günlük 200 nihai ürün kapasitesine sahip fabrikamızdan tüm dünyaya ulaştırıyoruz.

Arlight Fabrika 03

2000’li yıllarda adım attığımız global dünya için bugün 150 kişilik uzman ekibimizle aylık 4.000 adetlik üretim hacmiyle sektörün geleceğine ışık tutuyoruz.

MG 3916

2014 yılında küresel pazara yön veren Fagerhult’un güçlü yapılanmasıyla birleşerek ismimizin büyük oyuncuların yer aldığı kulvara taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

MG 3904

Üstün kalitede üretim bilinci ve müşteri odaklı vizyonumuzla sürdürülebilir fikirlerimiz sayesinde geleceği aydınlatıyoruz.

MG 9945

İç ve dış aydınlatmada tasarımdan satış sonrası desteğe kadar uçtan uca hizmet sunan Arlight olarak bizler; ışığın hayatımızın önemli bileşenlerinden biri olduğunun bilinciyle inovasyonlar yapıyor, verimlikten kullanım kolaylığına kadar birçok konuda Ar-Ge çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

MG 3924

İnsan odaklı yaklaşımımızı sürdürülebilirlik politikalarımızla destekliyor ve daha aydınlık bir gelecek misyonumuzla ilerlemeye devam ediyoruz.