Kurumsal Haberler

8

Arlight Aydınlatma A.Ş. olarak Cumhuriyetimizin 100.yılı anısına Atamızın huzuruna çıktık.

1

Arlight Aydınlatma ve Erzurum Valiliği İş Birliği ile Enerji Verimliliği Semineri Gerçekleştirildi

Cumhuriyetimiz 100 Yaşında

Arlight Aydınlatma olarak Cumhuriyet Bayramımızın 100. yılını gururla ve coşkuyla kutluyoruz! 🇹🇷

Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğrenci Buluşması 10

Karadeniz Teknik Üniversite İç Mimarlık Bölümü'nün birlikte "Cumhuriyetimiz 100 Yaşında" temalı workshop gerçekleştirdik.

İç Mimarlar Erzurum Buluşması

Arlight Aydınlatma ve Trabzon İç Mimarlık Odası'nın birlikte düzenlediği İç Mimarlar Erzurum buluşması "Cumhuriyetimiz 100 Yaşında" teması ile gerçekleşti.

Sbti Approval

Fagerhult Grup yakın ve uzun dönemli hedeflerini Bilim Dayalı Hedefler Girişimi (SBTi) tarafından doğrulandı. Bilime dayalı net sıfır emisyona ulaşmak için uzun dönemli hedef 2045 yılı olarak belirlendi.

Üretimde Sıfır Atık

Atıklarımızı hem kaynağında hem de proses aşamalarında ayrıştırarak geri dönüşümlerini sağlıyoruz.

Anadolu Medeniyetleri Müzesi 01

Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nin kuruluşunun 100. yılında, müzenin görme engelli bireyler için erişilebilir eğitim ve deneyim alanı kuruldu.

İç Mekanda Aydınlatma Tasarımı Semineri 01

Eskişehir Teknoloji Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü öğrencilerine Doç. Dr. Onur Ülker’in yürütücülüğünde Arlight Aydınlatma tarafından “İç Mekanda Aydınlatma Tasarımı” semineri gerçekleştirildi.

Başkent Üniversitesi Yıl Sonu Proje Yarışması 2

Başkent Üniversitesi’nin düzenlediği İç Mimarlık Bölümünden öğrencilerin yarıştığı Yılsonu Proje Yarışmasında bizde jüri olarak destek verdik.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğrenci Buluşması 01

KTÜ Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü öğrencilerinin katılımıyla, Prof. Dr. Tülay Zorlu ve Doç. Dr. Şengül Yalçınkaya yürütücülüğünde Arlight Aydınlatma tarafından “İç Mekanda Aydınlatma Tasarımı” semineri gerçekleştirildi.

Arlight Aydinlatma Yenilenebilir Enerji (1)

Sürdürülebilirlik çalışmalarını merkezine alan Arlight, üretim tesisinde 100% Yenilenebilir Elektrik Enerjisi kullanmaktadır.

Önceki 1 / 2 Sonraki